Jeep Grand Cherokee
5.7 352 PK V8 BENZINE GRIJS KENTEKEN OVERLAND + ADAPTIVE CRUISE | TREKHAAK 3325 KG | SCHUIFDAK | LEDER | STOELVENTILATIE
Direct kopen, basisprijs: € 22.671,47
Direct kopen, basisprijs
€ 22.671,47
LEASEPRIJS: € 328,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Jeep Grand Cherokee |
|---|---|
| Uitvoering: | 5.7 352 PK V8 BENZINE GRIJS KENTEKEN OVERLAND + ADAPTIVE CRUISE | TREKHAAK 3325 KG | SCHUIFDAK | LEDER | STOELVENTILATIE |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 1 augustus 2014 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 198.776 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 328,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.671,47 |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VJT-67-F |
| Motorinhoud: | 5.654 cc |
| Vermogen: | 259 kw / 353 pk |
| Laadvermogen: | 673 kg |
| Gewicht: | 2.276 kg |
| Wielbasis: | 292 cm |
| Breedte: | 194 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.949 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.325 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- lichtmetalen velgen 20"
- metaalkleur
- panoramadak
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- extra getint glas
- getint warmtewerend glas
- keyless entry
- koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- regensensor
- Infotainment
- navigatiesysteem full map
- audio installatie high end
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- luxe lederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achteruitrijcamera
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- cruise control adaptief
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- gelimiteerd slipdifferentieel
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- luchtvering
- Trekhaak